





























Ruime vrijstaande lodge met eigen hottub, voor zes personen midden in het groen.
De Bos Lodge 55 met Hottub | 6 personen is een vrijstaande vakantiewoning waar je met zes mensen écht je eigen plek hebt. Met 55 m² woonoppervlak, een ruime en stijlvolle living en drie slaapkamers voelt het al bij aankomst vertrouwd en verzorgd. De keuken is volledig uitgerust met hoogwaardige inbouwapparatuur, een koel-vriescombinatie, combimagnetron en vaatwasser. Alles wat je nodig hebt voor een zorgeloos verblijf is aanwezig, van bedlinnen tot borden en bestek. Buiten wacht een ruim gemeubileerd terras met de hottub als blikvanger. Of je nu kiest voor een avond onder de sterren in warm water of een ochtend met koffie buiten, het terras is het verlengde van je vakantiegevoel.
De lodge biedt drie slaapkamers: één kamer met twee bedden tegen elkaar en twee kamers met een stapelbed, wat de woning ook voor gezinnen of vriendengroepen heel geschikt maakt. De badkamer is voorzien van een ruime inloopdouche. Verder beschik je over gratis WiFi, een Smart TV met streamfunctie en een eigen parkeerplaats. Honden zijn van harte welkom, je mag er maximaal twee meenemen. De Bos Lodge 55 met Hottub | 6 personen staat op locatie BL009 of BL036 binnen Park Berkenrhode. Let op: de tuinindeling, woninginrichting en kleurstelling kunnen per locatie iets afwijken van de foto's op de website. Het comfort en de kwaliteit zijn bij beide locaties gelijk.
Park Berkenrhode is een luxe, kleinschalig vakantiepark aan de rand van de bossen. Geen massaal resort, maar een plek waar rust en oprechte gastvrijheid centraal staan. Vanuit het park stap je zo het bos in voor een wandeling of fietstocht, en via de fietsverhuur op het park ben je direct onderweg. Heb je zin in een lunch, een borrel of een diner zonder zelf te koken? Bij Brasserie Luwe zit je goed, een sfeervolle plek midden op het park. Verder vind je er onder andere een verwarmd buitenzwembad, buitenspeeltuinen, een wasserette, een Dog Wash en de mogelijkheid om een e-chopper of elektrische scooter te huren.
De Veluwe is een van de mooiste natuurgebieden van Nederland. Uitgestrekte bossen, open heidevelden en zandverstuivingen wisselen elkaar af, en elk seizoen geeft het landschap een ander gezicht. In de vroege ochtend wanneer de mist nog laag over de heide hangt, of op een herfstdag met koperkleuren tussen de bomen, is buiten zijn hier iets bijzonders. Wandelen en fietsen zijn de vanzelfsprekende manieren om de omgeving te verkennen, maar ook gewoon buiten zitten en luisteren naar de stilte heeft zijn eigen waarde. De natuur is hier geen decor maar de hoofdrol.
We gebruiken cookies voor een optimale gebruikservaring, om gepersonaliseerde inhoud te bieden en ons verkeer te analyseren. Ook delen we informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Deze partners kunnen deze gegevens combineren met andere informatie die u aan ze heeft verstrekt of die ze hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun diensten. Bekijk voor meer informatie ons privacybeleid.