Park Berkenrhode
Berkenrhode

Park Lodge | 4 personen

 
Beschikbaarheid en prijs
 
 

Omschrijving

Stijlvolle vrijstaande lodge voor vier personen.

Aankomen, uitpakken en direct thuisvoelen in de Park Lodge | 4 personen

De Park Lodge | 4 personen is speciaal ontwikkeld voor Park Berkenrhode en laat je meteen voelen waarvoor je hier bent: ontspannen. De lodge is vrijstaand, comfortabel en met zorg ingericht. Twee slaapkamers met boxsprings, een verzorgde badkamer met inloopdouche en een keuken die uitnodigt om er echt gebruik van te maken. De veranda sluit naadloos aan op de woonkamer, zodat binnen en buiten in elkaar overlopen. Op het gemeubileerde terras, beschut onder de luifel, begint de dag rustig en eindigt de avond goed.

De keuken is voorzien van hoogwaardige inbouwapparatuur, waaronder een koel-vriescombinatie, combimagnetron, vaatwasser en gaskookplaat. Gratis WiFi, airconditioning en eigen parkeerplaats zorgen dat je nergens naar hoeft om te kijken. De lodge is huisdiervriendelijk: je neemt gewoon de hond mee. Locatie PL142 beschikt bovendien over een eigen omheinde tuin, ideaal als je wat extra ruimte voor je viervoetige reisgenoot wilt. De lodge is beschikbaar op locatie PL028 en PL142, en beide locaties zijn te boeken met voorkeurskosten.

Park Berkenrhode: kleinschalig, gastvrij en midden in het groen

Park Berkenrhode is een kleinschalig vakantiepark aan de bosrand, waar rust geen belofte is maar een vanzelfsprekendheid. Het park telt weinig accommodaties, wat zorgt voor een sfeer die meer weg heeft van een eigen plekje in de natuur dan van een doorsnee vakantiepark. Brasserie Luwe is de plek voor een ontspannen lunch, een borrel bij zonsondergang of een verzorgd diner zonder gedoe. Huur een fiets, e-chopper of elektrische scooter en vertrek direct vanuit het park de omgeving in. Voor de kleintjes zijn er buitenspeeltuinen, en praktische voorzieningen zoals een wasserette, Dog Wash en ontbijt- en broodjesservice maken het verblijf zorgeloos.

Veluwe: bos, stilte en buitenleven op zijn best

Buiten de bosrand begint de Veluwe, een van de groenste en meest gevarieerde natuurgebieden van Nederland. Uitgestrekte bossen, open heidevelden en zandverstuivingen wisselen elkaar af. Hier wandel je op paden waar het stil is op een manier die je in een stad niet kent. In het voorjaar kleurt alles op, in de zomer geeft het bladerdak schaduw en in de herfst verandert het bos in een zee van goud en rood. De Veluwe is ook een van de beste plekken om wilde dieren te spotten: herten, vossen en tal van vogelsoorten voelen zich hier thuis. Fiets er op uit, loop een ochtendroute of zit gewoon even stil en luister.

Bijzonderheden

  • Gelegen op locatie PL028 aan de bosrand of op locatie PL142
  • Beide locaties zijn te boeken met voorkeurskosten
  • Locatie PL142 beschikt over een omheinde tuin
  • 2 slaapkamers: 1 kamer met 2 bedden tegen elkaar, 1 kamer met 2 bedden uit elkaar
  • Huisdieren toegestaan (maximaal 2)
  • Tuin-indeling, woninginrichting en kleurstelling kunnen afwijken van de websiteafbeeldingen
  • Het comfort- en luxeniveau is bij alle lodges gelijkwaardig
  • Roken, gourmetten en fonduen zijn niet toegestaan in de Park Lodge | 4 personen
  • Uitsluitend bedoeld voor recreatief verblijf

Aanvullende huisregels

Ons verblijf is uitsluitend bedoeld voor recreatief gebruik. Dit betekent dat wij alleen gasten ontvangen die hier verblijven voor vakantie, ontspanning of toeristische doeleinden. Werkgerelateerde verblijven, zoals zakelijke reizen, tijdelijke huisvesting voor werknemers of verblijf in verband met werkactiviteiten, zijn niet toegestaan. Bij het maken van een reservering gaat u akkoord met deze voorwaarde. Indien blijkt dat het verblijf toch een werkgerelateerd karakter heeft, behouden wij ons het recht voor om de reservering te annuleren.
 

Voorzieningen

Algemeen

  1. Vrijstaand
  2. Huisdiervriendelijk
  3. Gratis WiFi
  4. Airconditioning
  5. Berging

Badkamer

  1. Toilet
  2. Inloopdouche

Buiten

  1. Tuin
  2. Terras
  3. Parkeerplaats
  4. Terrasmeubilair
  5. Luifel

Keuken

  1. Borden en bestek
  2. Keuken
  3. Vaatwasser
  4. Eettafel
  5. Combimagnetron
  6. Gaskookplaat
  7. Koffiezetapparaat
  8. Waterkoker

Oppervlakte

  1. 45 m²

Slaapkamer

  1. Eenpersoonsbed(den): 4
  2. Bedlinnen
  3. Kledingkast

Parkfaciliteiten

  1. Wasserette
  2. Vakantiepark aan de bosrand
  3. Dog Wash

Zwemmen en Wellness

  1. Verwarmd buitenzwembad

Sport & Spel

  1. Buitenspeeltuinen

Eten en Drinken

  1. Brasserie Luwe
  2. Cafetaria
  3. Ontbijt en Broodjesservice
  4. Borrelplanken

Verhuur

  1. Fietsverhuur
  2. E-chopper verhuur
  3. Scootmobiel verhuur
  4. Elektrische scooter verhuur

50 recensies


  1. 8,8

    Het heerlijke zwembad met lekker warm water en de partij bomen in het park. Dat maakt ons vakantie huis koel en prettig. Op het terras is er nog wat zon die binnenkomt. We hebben geen digitale check gedaan, maar een pasje ontvangen om binnen te komen. Wij hebben in ons eigen huis gegeten, niet in het restaurant.

    Augustus 2026 - Christina v.

  2. 9,7

    De groene omgeving, netheid en ruim opgezette vakantie verblijven spreekt ons het meest aan

    Augustus 2026 - R D.

  3. 10

    Prima verblijf

    Juli 2026 - Gwenny v.

  4. 9

    Een mooi en compleet huisje op een fijne plek op jullie park

    Augustus 2026 - Jolanda B.

  5. 8

    De rust op het park

    Juli 2026 - Sabine M.

  6. 9,3

    De rust en het mooie park vlakbij het bos

    Juli 2026 - Colette v.

  7. 9,5

    Huisje👍 zwembad 👍 restaurant 👍 omgeving 👍 het weer👍

    Juli 2026 - Aad G.

  8. 8,6

    De geweldige ligging bij het bos

    Juni 2026 - D D.

  9. 8,7

    Mooie omgeving, fijne vakantiewoning. Goed bed. Omheinde tuin.

    Juni 2026 - Marja B.

  10. 8,5

    De ligging een aanleg van het park.

    Juni 2026 - René H.

  11. 8,8

    Wij hebben een heerlijk weekend gehad. Het huisje was, zeker met deze warmte, geweldig vanwege de airconditioning. Het was Comfortabel en gezellig.

    Juni 2026 - RGM v.

  12. 8,5

    Kleinschalig park; mooie ligging; mooie accommodatie.

    Juni 2026 - Jacqueline V.

  13. 8,8

    Het mooie park Vriendelijk personeel en de rust Het mooie huisje met omheinde tuin waar onze oppashond de 3dgn van haar leven had

    Mei 2026 - mieke o.

  14. 8,5

    Mooi, en rustig gelegen, de huisjes zagen er schoon en verzorgd uit.

    Mei 2026 - Dick D.

  15. 8,7

    Het hiisje en de ligging met veel vogelgezang

    Mei 2026 - Wim V.