Park Berkenrhode
Park Berkenrhode

Bos Lodge 55 Eco 4 personen met Hottub

Park Berkenrhode

Nederland - Gelderland
Kom helemaal tot rust tijdens je vakantie bij Park Berkenrhode. ✓ Op de Hoge Veluwe ✓ Privé Spa & Wellness ✓ luxe en comfortabele vakantiewoningen
Beschikbaarheid en prijs
 

Locatie

Park Berkenrhode
Roekelseweg 44-48, Wekerom, Nederland
 

Voorzieningen

  1. Duurzame woning (Eco)
  2. Eenpersoonsbed(den): 4
  3. Gratis WiFi
  1. Sfeerhaard
  2. Airconditioning
  1. Horren
  2. 55 m²
 

Omschrijving

Luxe en comfort met een heerlijke tuin inclusief hottub

Geniet van uw vakantie in deze luxe en ruime duurzame Bos Lodge met buitenhaard.

Details

  • Locatie BL047, BL101A, BL144 en BL201A
  • Locatie BL201A beschikt over een eigen laadpaal. 
  • 2 slaapkamers met comfortabele boxsprings
    (1 kamer 2 bedden tegen elkaar en 1 kamer 2 bedden uit elkaar)
  • Luxe keuken met hoogwaardige inbouwapparatuur
  • Inductie koken
  • Koel-vriescombinatie, combimagnetron en vaatwasser
  • Huisdieren toegestaan (max. 2) (BL101A is huisdiervrij)
  • Buiten openhaard betreft een sierhaard (niet te gebruiken) 
  • Eigen parkeerplaats

Let op: de tuin indeling, woning inrichting en kleurstelling van de Bos Lodge 55 Eco 4 personen met Hottub die u kiest, kan afwijken van de getoonde afbeeldingen op de website.
De mate van Luxe en comfort is natuurlijk gelijk!


Bijzonderheden

  • De elektrische hottub heeft +/- 1,5 uur nodig om op te warmen en beschikt niet over bubbels. Onze medewerkers vullen de elektrische hottub voor uw eerste gebruik en zetten deze aan voor uw aankomst. (Het is mogelijk om op uw aankomstdag gebruik te maken van de elektrische hottub). Zie de handleiding in onze App. 
  • De houtgestookte hottub heeft 3 à 4 uur nodig om op te warmen. Tijdens het opsteken van de houtgestookte hottub dient u zelf aanwezig te zijn. Zie de handleiding in App. (Gebruikmaken van de hottub is helaas niet mogelijk op de aankomst- en vertrekdag) 


Specificaties
Locatie BL047 beschikt over een houtgestookte hottub
Locatie BL101A beschikt over een elektrische hottub
Locatie BL144 en BL201A beschikken over een omheinde tuin en elektrische hottub

 
* Het is niet toegestaan om te roken/gourmetten/fonduen in de Bos Lodge Eco 55 4 personen met Hottub

Energielabel:
A

27 recensies


  1. 8,8

    1. De locatie van het park direct aan het bosgebied is geweldig, veel wandelen en fietsen waarbij de auto kan blijven staan. 2. De hottub, een luxe die we thuis niet hebben. Wij vonden de electrische/brandstof hottub erg prettig versus de variant die jezelf moet opstoken met hout. 3. Naar onze mening staan sommige lodges in het midden van het park wat dicht op elkaar maar met een kleine extra bijdrage een lodge aan de rand van het park was heerlijk. Als je de gordijnen open doet en je kijkt direct het bos in was heerlijk. 4. Kwaliteit van het restaurant is boven verwachting op een vakantiepark. 5. Speciale dank voor Dirk-Jan die in de avond onze Hottub heeft gefixed.

    April 2025 - R. T.

  2. 9,6

    De rust en de ligging van het park.

    April 2025 - Corne' d.

  3. 9,2

    De rust, en een goed afgeschermde tuin met hottub.

    April 2025 - Ingrid B.

  4. 8,6

    De ligging van het huisje is geweldig tegen het bos aan. De tuin is goed omheind en groot. Het huisje zelf is van alle gemakken voorzien.

    Maart 2025 - Ingeborg O.

  5. 8,1

    Het mooie park, huisje met hottub en we voelden ons heel welkom!

    December 2024 - Mirjam H.

  6. 9,7

    Plek van ons huisje!!

    December 2024 - Janine H.

  7. 9

    Mooie ligging van park

    November 2024 - Wilma M.

  8. 8,9

    Hondvriendelijk, de rust, de natuur, de hottub

    November 2024 - Vandenbussche A.

  9. 8,7

    Unterkunft

    Oktober 2024 - Andreas M.

  10. 9,8

    Het mooie huisje met hottub aan de bosrand, heerlijk gewandeld met onze hond.Genoten van de prachtige omgeving.Heerlijk gegeten in jullie restaurant en daarna ontspannen in de hottub.

    Oktober 2024 - Patricia K.

  11. 8,5

    Het was heerlijk

    September 2024 - Phillip V.

  12. 9,3

    Mooi en goed ingericht huisje en mooie omheinde tuin

    Augustus 2024 - J.C. V.

  13. 8,7

    Mooie lodge.plek en de hond mee

    Augustus 2024 - jolanda s.

  14. 8,7

    Fast alles

    Augustus 2024 - Andreas M.

  15. 8,8

    Mooie omgeving

    Juli 2024 - Petra v.