Park Berkenrhode
park berkenrhode

Bos Lodge met Jacuzzi | 5 personen

Park Berkenrhode

Nederland - Gelderland
Kom helemaal tot rust tijdens uw vakantie bij Park Berkenrhode. ✓ Op de Veluwe ✓ Privé Spa & Wellness ✓ luxe en comfortabele vakantiewoningen
  • Restaurant
  • FIetsverhuur
  • Aan de bosrand
  • Verwarmd buitenzwembad
  • Gratis WiFi
Beschikbaarheid en prijs
 

Locatie

Park Berkenrhode
Roekelseweg 44-48, Wekerom, Nederland
 

Voorzieningen

  1. Zelfstandige incheck
  2. Hoekbank
  3. Vrijstaand
  4. Tuin
  5. Keuken
  6. Eenpersoonsbed(den): 3
  7. Huisdiervriendelijk
  8. Smart TV met streamfunctie
  9. Inductie kookplaat
  10. Terras
  11. Sfeerhaard
  1. Stapelbed(den): 1
  2. Vaatwasser
  3. Toilet
  4. Privé Wellness
  5. Parkeerplaats
  6. Gratis WiFi
  7. Bedlinnen
  8. Jacuzzi
  9. Airconditioning
  10. Terrasmeubilair
  11. Eettafel
  1. Horren
  2. Zonligging
  3. Locatie vijver
  4. Koelkast met vriesvak
  5. Inloopdouche
  6. Luifel
  7. L'OR Barista koffiezetapparaat
  8. Combimagnetron
  9. Vlonder
  10. Waterkoker
 

Omschrijving

Ongekende luxe en comfort

Deze prachtige en eigentijdse Bos Lodge met Jacuzzi | 5 personen, onder architectuur ontworpen, is geschikt voor 4 tot 5 personen. De perfecte locatie voor een onbezorgde vakantie! De Hoge Veluwe als achtertuin. Misschien wel de mooiste vakantiehuizen van Nederland.

Details

  • Gelegen aan de vijver op locatie BL023
  • Ruime en stijlvolle living met hoekbank en sfeerhaard
  • Smart TV met streamfunctie
  • Voorzien van CV
  • Inductiekookplaat 
  • 2 slaapkamers met comfortabele boxsprings
    (1 kamer 2 bedden tegen elkaar en 1 kamer met 1 stapelbed en 1 los bed)
  • Luxe keuken met hoogwaardige inbouwapparatuur
  • Koel-vriescombinatie, combimagnetron en vaatwasser
  • Luxe badkamer met inloopdouche en toilet 
  • Huisdieren toegestaan (max. 2) 
  • Ruim gemeubileerd terras met luifel
  • Eigen parkeerplaats


Let op: de tuin indeling, woning inrichting en kleurstelling van de Bos Lodge met Jacuzzi | 5 personen die u kiest, kan afwijken van de getoonde afbeeldingen op de website. De mate van Luxe en comfort is natuurlijk gelijk!

Bijzonderheden 

  • De jacuzzi heeft 1,5 dag de tijd nodig om op te warmen (Gebruikmaken van de jacuzzi is helaas niet mogelijk op de aankomst- en vertrekdag).
     Instructies vindt u in onze Berkenrhode-app.


 * Het is niet toegestaan om te roken/gourmetten/fonduen in de Bos Lodge met Jacuzzi | 5 personen.

Energielabel:
B

29 recensies


  1. 10

    Wij vonden het erg leuk en lekker rustig weekend gehad hoop dat we snel trug komen groeten van calvin en Anita

    Februari 2026 - Calvin V.

  2. 8,6

    Het genieten in de jacuzzi van de rust en de natuur.

    Januari 2026 - Carola V.

  3. 9,3

    De rust en het uitzicht

    Januari 2026 - Nicolet v.

  4. 9,4

    Supermooi vakantiehuisje en een heerlijke jacuzzi.

    November 2025 - Jolanda L.

  5. 9

    Fijn huisje met een jacuzzi op een mooie plek gelegen. Goed restaurant!

    November 2025 - Wendy D.

  6. 9,2

    De kleinschaligheid, leuke accommodaties, ruime mogelijkheden om te wandelen, hondvriendelijk, midden in de natuur, parkeerplaats vlakbij de accomodatie, de jacuzzi

    Oktober 2025 - Frederic V.

  7. 9,5

    Het bos, de herfst, de jacuzzi, de uitvalsbasis

    Oktober 2025 - Nynke E.

  8. 9,3

    keurig huisje, erg schoon en mooie grote tuin met jaccuzi. Je kon zien dat het een huisje van een particulier was omdat er niets ontbrak en alles met zorg was behandeld.

    September 2025 - A P.

  9. 10

    Het was onze derde keer en het was weer een feestje ! Knappe bungalow (zelf gekozen). Wij zijn altijd in het voorjaar geweest, maar nu was het fantastisch zo in het groen 😍 Alles was weer zoals we het gewoon zijn. Tot volgend jaar !

    September 2025 - Anita R.

  10. 9,5

    Het fantastisch huisje, rustig aan het water. De jacuzzi na een dag fietsen We hebben heerlijk gegeten in het restaurant Prachtig en schoon park

    Augustus 2025 - Kees V.

  11. 8,9

    De accomodatie heeft ons zeer verrast! Zo mooi en ruim en schoon en modern! Park zelf is ook mooi opgezet en schoon. Zeer gastvrij. Zwembad heerlijk warm en een gemoedelijke sfeer.

    Augustus 2025 - Jessica v.

  12. 10

    Een heel mooi huisje met alles wat je nodig heb. En heel smaakvol ingericht. De bedden lagen ook goed. Wij vonden de ligging van het huisje ook super, het is zo ingericht dat je heel privé buiten kon zitten, zonder de buren te zien. De app was ook super, waar je alle informatie op kan vinden, zoals ook handleidingen van de apparaten. En de jacuzzi was ook heerlijk!!

    Juni 2025 - A.M.E. W.

  13. 8,8

    Het woord leukste schiet eigenlijk te kort aan hoe wij “mijn dochter en ik “de tijd in Park Berkenrhode al zeven jaar beleven. Een prachtig park,netjes en zeer goed onderhouden,rustig park,goede voorzieningen,goede service. En….. een fantastische locatie,en het mooiste huisje van het park, (vinden wij. We gaan altijd met een klein beetje heimwee gevoel weer naar huis. We zijn van plan voor de achtste keer te boeken, eigenlijk hebben we hier alles mee gezegd. Groetjes Christa en Rica (Moeder en dochter )

    Juni 2025 - Rica N.

  14. 9

    Het was voor ons de 2e keer in successie dat wij op dit park verbleven. De vorige keer had ik mij al in gedicht vorm uitgelaten over het park. Het was wederom een waar genoegen. Historische bezoekers hadden zich als in allerlei superlatieven uitgelaten over het park en het huis waarin wij verbleven. En net als vorig jaar kunnen wij ons daar geheel bij aansluiten. Het huisje is compleet en dat leidde tot een comfortabel verblijf aan alles is gedacht. Een klein voorbeeldje daarvan: we gingen frites halen en we vroegen om frites zonder zout ( vanwege gezondheidsproblemen ) en de betrokken ( met alle respect ) wat oudere man toonde het oppunt van klantvriendelijkheid en maakte de fritesschaal eerst schoon van het zout en deed daarna pas de verse frites erin. Ongekend dit. Voeg daarbij de recreatie mogelijkheden in het park ( zwembad - restaurant )en de (directe ) omgeving er rest slechts een woord wat de "lading" dekt namelijk Chapeau et une grande merci, See you next time.

    Mei 2025 - Cor O.

  15. 9

    Schoon huisje, prachtig aangelegd park, heerlijk verwarmd zwembad

    Mei 2025 - Helen F.