Het verblijven in de natuur. Bubbelen in de hottub en heerlijk eten in het grand café.
September 2025 - Gea N.
Het bos , de rust , het gemak , de vriendelijkheid van iedereen . Het complete huisje DE HEERLIJKE HOTTUB en de fantastisch omheinde tuin waardoor wij met een gerust hart de hondjes in de tuin konden hebben .
September 2025 - marloes O.
Fijn, rustig.
September 2025 - John D.
Rust
April 2025 - Anna P.
Dat onze hond er welkom was.
September 2025 - Peter v.
De rust. Jammer van de eikels die massaal op de auto’s vallen.
September 2025 - Teun K.
De omgeving. Prachtige natuur om je heen. Het huisje was gezellig ingericht en we genoten van de hottub met bubbels. Minder prettig vonden we de privacy. De huisjes liggen dicht naast elkaar en dat is geen probleem. Maar de afscherming van de huisjes voor privacy kan beter.
Augustus 2025 - Marleen S.
Prachtig huisje. Kleinkinderen die kwamen en hun geen dag verveelt hebben. Goede airco. Dus niet veel last van de hitte. Was namelijk erg warm toen wij er waren
Augustus 2025 - Gea V.
De uitstraling van het park, de voorzieningen.
Augustus 2025 - Michelle B.
Ruhe und ein schönes Haus
Augustus 2025 - Kateryna K.
Schitterende omgeving, mooi onderhouden lodge, veel mogelijkheden qua activiteiten!
Augustus 2025 - Lisette v.
Het mooie huisje met de hottub, prachtige omgeving en de hele leuke vogelshow.
Augustus 2025 - Dirk L.
Combinatie van de rust, huisje (ideaal met de hond!), hottup en omgeving. Super!
Augustus 2025 - Rebecca A.
De prachtige omgeving van het park met toegang tot het bos en de ruime opzet van de huisjes met omheinde tuin en uiteraard de hottub.
Augustus 2025 - Moniek B.
de rust
Augustus 2025 - Kris D.