De welness mogelijkheden bij het huisje. En de omgeving
Juni 2025 - Reinier V.
Die Ruhe und Verbundenheit zur Natur. Wir konnten nicht nur zu zweit, sondern auch mit unserem Hund nochmal eine schöne Woche verbringen und Kraft tanken. Zwecks des Aufenthalts war unser Babymoon und gemeinsam Erinnerungen schaffen, das habt ihr und euer Park mehr als erfüllt! Vielen Dank, wir kommen gerne wieder!
Juni 2025 - Marcel G.
Wakker worden met het geluid van de vogeltjes.
Juni 2025 - Angelique v.
De mogelijkheid voor een hottub en sauna bij het huisje.
Juni 2025 - Jessica S.
De locatie in het bos, de accommodatie met privé welness.
Juni 2025 - Marleen V.
De locatie van het park en de inrichting ervan. Het huisje was erg mooi.
Juni 2025 - Niek V.
Chef de boswachter
Juni 2025 - Maurits K.
Het leukste aan ons verblijf in het was dat wij zonder zorgen onze hond, Milo konden meenemen. Het park is super hondvriendelijk en dit was een grote plus voor ons. Daarnaast heeft onze dochter van 2 jaar zich goed vermaakt. De sauna en hottub waren een pluspunt! Hoe luxe om dat in je eigen tuin te mogen hebben. Berkenrhode is zeker een aanrader en voor ons voor herhaling vatbaar. Dank jullie wel voor de leuk en aangename verblijf en graag tot de volgende keer 😁👍
Mei 2025 - Natisha B.
De rust en alle faciliteiten dichtbij.
Mei 2025 - Erno d.
Wat een fantastische vakantie, meestal heb ik wel wat aan te merken maar dit was uitstekend. Schone accommodatie, zelfs weinig kalk in de badkamer. Prima bedden, mooie ruime keuken en woonkamer. Alles was uitstekend. We hebben meerdere keren gegeten in het grand café op het park. Ook daar was het fantastisch. Ook de hottub en sauna werkten Prima. Het enige minpuntje...als je dat een minpuntje kan noemen, is dat de glazen en kopjes verdeeld over 3 kasten en lades verspreid staan. Maar dat is hooguit een teken dat er voldoende servies aanwezig is. Vanuit het huisje loopje zo het bos in. We hebben echt genoten. We komen graag nog eens terug op dit mooie park.
Mei 2025 - Jaap B.
De luxe van elk eigen huisje!
Mei 2025 - Roos P.
Het park tegen een mooi bos aan lag waardoor je meteen lekker kont wandelen.
Mei 2025 - Sandra G.
De locatie, de rust en de ontspanning in luxe.
Mei 2025 - Mireille H.
De heerlijke rust die het park gaf, ruim opgezette huisjes met lekker tuin. De omheining liet ons genieten met de honden.
Mei 2025 - Yvon H.
De rust en de ruimte. Verder is de accomodatie schoon, verzorgd en netjes ingericht.
Mei 2025 - mieke s.