We hadden een late aankomst, dat was perfect geregeld! Duidelijke instructies. Top lodge! Nr 4. Maar na een uurtje kwamen er achter dat de warmtepomp niet werkte. Dus geen verwarming en warm water. Buiten temp was -1. Na een belletje hieronder stonden er binnen 10 min 2 jongens voor de deur en zij hebben echt hun best gedaan om het te fixsen. Maar na 3 mislukte pogingen was het helaas niet gelukt om de warmtepomp te maken. Met 4 dekbedden naar bed want het was inmiddels 00:30 uur en super koud ondanks we hebben geprobeerd om de boel met de airco warm te stoken. De volgende ochtend werden we gebeld door de receptie dat de pomp echt stuk was en dat ze deze niet meer konden maken. We mochten een andere lodge kiezen. Nr 102. Hottub was natuurlijk nog niet gevuld en schoongemaakt maar Niek heeft dat keurig gedaan en ook direct het kapotte ruitje vervangen. Dat noem ik service! Echt vriendelijk personeel. Verder vonden we natuurlijk de natuur, de sauna en de Hottub fantastisch. Voor herhaling vatbaar.
Januari 2026 - Rebecca M.
de rust was heerlijk
Januari 2026 - John L.
Die Sauna und der Hottube. Ebenso das schöne Restaurant und das gemütliche Haus.
Januari 2026 - Charlotte v.
Het nette en mooie huis en de prachtige omgeving
Januari 2026 - Guido N.
Smaakvol ingerichte lodge met een echt kerststukje met lampjes. Grote tuin met leuke meubels. De hottub was heerlijk op temperatuur bij aankomst. Alles was goed schoon! De koelkast al koud. Een groot contrast met andere parken. Erg leuk vond ik de sfeervolle tent waar oliebollen werden gebakken zodat we lekkere warme oliebollen hadden.
Januari 2026 - Lucy K.
Het huisje was erg schoon. Mooie ligging aan de vijver. De hond mag overal naar binnen.
Januari 2026 - Joëlla M.
We hebben weer genoten tijdens het verblijf. Personeel is altijd vriendelijk, meedenkend en behulpzaam. Het is een heerlijk rustig, schoon en hondvriendelijke locatie. Die van alle gemakken is voorzien. Tot snel weer!
December 2025 - Esmée H.
Mooi bos om te wandelen. Gezellige, mooie huisjes!
December 2025 - Inge P.
De ligging van het verblijf midden in de natuur, de grote tuin, de hottub en de locatie.
December 2025 - Corrina S.
De ligging van het chalet B12 was geweldig helemaal aan de rand van het bos met prachtig uitzicht. Ook de hottub en sauna waren heerlijk met veel privacy.
December 2025 - Patricia v.
Der Aufenthalt war sehr gut und entspannend. Die Ruhe und die Entspannung waren sehr gut.
December 2025 - Thomas W.
Der Aufenthalt in Ihrem Ferienhaus hat uns sehr gut gefallen. Es ist ruhig, schön und gemütlich. Die Natur ist außergewöhnlich. Selbst der vorübergehende Stromausfall hat uns nicht gestört. Wir verstehen, dass das Wetter seine eigenen Pläne hatte. Wir und unsere Kinder sind begeistert!
December 2025 - Serhii H.
De sauna en hout gestookt bubbelbad. Huisje was ook erg aangenaam.
December 2025 - Kristian B.
De rust, de omgeving en de faciliteiten in en om het huisje en op het park. Zelfs in de winterperiode konden we er terecht om te eten. Ook het huisje vonden wij zeer aangenaam. Leuk ingericht, ruim en schoon. Duidelijke instructies voor alle apparaten aanwezig. Ook fijn: gratis tijdschriften (digitaal)! Het park ziet er gezellig uit en is goed onderhouden.
December 2025 - Dineke M.
Prachtige omgeving. Mooi ruim net huisje.
December 2025 - jaak v.